Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Seznamte se : pás cudnosti

Seznamte se : pás cudnosti

Řekne-li se pás cudnosti, mnozí z nás si představí dávnou historii a počestné panny, které tuto pomůcku musely nosit, aby měli muži jistotu, že jsou nedotčené. Méně lidí už ví, že se pásy cudnosti objevují i v dnešní době. Pro někoho představují velmi dráždivou erotickou pomůcku...

 

Pás cudnosti

Pás cudnosti (neboli chastily belt) můžeme definovat jako část oděvu, který je zabezpečením navržené za účelem předejít pohlavnímu styku a masturbaci. Má také chránit před znásilněním. Pásy cudnosti jsou jak pro dámy, tak pro pány.

Moderní použití pásů cudnosti je především k BDSM hrám. Vystihuje tak podstatu mezi dominantním a submisivním elementem při těchto praktikách. Ten, kdo má klíče, je pánem situace.


TIP : Sexuální pomůcky na masáž prostaty pro lepší sex i prevence onemocnění prostaty.

 

 

Materiál výrobků je různý a různá je i cena. Můžete si koupit jednoduchý model z plastu, kůže, ale také jsou na trhu ocelové přístroje vyráběné na přání a přesnou míru dotyčného či dotyčné.

Některé dnešní pásy cudnosti mají skutečně za úkol zabránit masturbaci, pohlavnímu styku a u mužů i erekci, ale jiné plní pouze estetický účel.


Diskuse (33 komentářů)

Alice, (10. 04. 2013 06:04) Reagovat
Ty pánské pásy cudnosti jsou různé. Některé vypadají fakt zajímavě...Láká mi to nějaký koupit pro partnera. Asi to udělám. Snad pro to bude mít pochopení, ale jak ho znám, tak jo.
Adri, (23. 04. 2013 05:56) Reagovat
Partner by se asi divil, myslím, že ani neví, že nějaká taková pomůcka existuje. Každopádně byla by to zajímavá hra. Mě by to lákalo. ;-)
Rebeka, (06. 05. 2013 10:33) Reagovat
U nás jsem byla já, která jsem se divila, když to partner navrhl. Vůbec jsem netušila, že něco jako pás cudnosti pro muže existuje, až teď si o tom čtu víc, ale nejsem proti.
Viki, (20. 06. 2013 11:19) Reagovat
U mě to také budí spíš překvapení než pohoršení. Nejsem totiž žádná puritánka a celkově ráda zkouším nové věci.
Lucka, (19. 07. 2013 04:29) Reagovat
Mě spíš překvapuje ten historický aspekt, konkrétně to, že zatímco existence dámského pásu cudnosti prokázána nebyla, pánský existoval. Myslela jsem si, že to bylo přesně naopak, že se dělaly jen dámské.
Julie, (07. 11. 2013 09:24) Reagovat
Já to tušila, že si dámský pás cudnosti vymysleli romanopisci, aby jejich díla byly zajímavější. :lol: I když já byla na tom, že i v historických pramenech se zmínky o nich objevují. Tak nevím, znalec nejsem.
Petra, (04. 12. 2013 12:12) Reagovat
Ale jo...Podle mě byly, vždyť se to nachází v hodně zdrojích, ale je fakt, že mě překvapili ty pánské pásy cudnosti. Myslela jsem, že takhle byly omezované jen ženy, které celkově neměly moc velká práva. Ještě, že ty doby jsou za námi. Ale feministka nejsem, ty taky nechápu.
veronika, (28. 04. 2014 10:23) Reagovat
Většina mužů je řízena téměř výhradně jejich penisem. Co s tím? Staňte se klíčnicí Vašeho partnera. Zamčení muži se k ženám chovají velmi starostlivě a ohleduplně, aby mohli být odměňováni orgasmy. Uvědomujete si moc těch klíčů! Dokud je máte vy, váš muž nebude moci masturbovat nebo být nevěrný. Dále máte moc omezit jeho orgasmy, dovolujte mu je pouze tehdy, když si je zaslouží, když vás potěší. Nechte se třeba i několikrát denně orálně uspokojit nebo namasírovat a to vše bez jeho sexuálního uspokojení. Stala jste se jedinou majitelkou jeho mužství a otevřela jste si cestu k tomu, aby váš muž byl takový, jakého jste si vždycky přála. Nebojte se chovat jako bohyně. Brzy oceníte výhody držení vašeho muže v pásu cudnosti a budete litovat, že jste se tak nerozhodla už dávno. http://www.bdsm-sexshop.cz/cz-kategorie_446086-0-pasy-cudnosti.html
konstantin123, (10. 11. 2018 08:53) Reagovat
Je to pravda i já jsem se stal ohleduplnějším ke své ženě, když mě zamkla. Nejprve jsem si nemohl zvyknout ,ale ted nám to vyhovuje oběma. Myslím, že je se mnou spokojenější a štasnější
konstantin123, (10. 11. 2018 08:49) Reagovat
Jak dlouho jsi zamčený? Jaký tip pásu máš?
Nový příspěvek
Copyright 2006–2020 © Pás cudnosti
Kontakty